top of page
Klima Servisi

VRV -VRF Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana İstanbulda 16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

İstanbul Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

VRV-VRF Klima Servisi

Kaset Tipi Klima Servisi

Kaset Tipi Klimalar, iç ünitenin tavana montajının yapıldığı ve kullanıldığı ortamın dört yanına soğuk/sıcak hava salınımının yaptığı cihazlardır. Ürünün seçimi kadar kaset tipi klima servisi seçimi de hassas bir konudur.

Kaset Tipi Klimalar yüksek konforlu mekânlar için idealdir. Genelde kullanım alanları; Villalar, işyerleri mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, konser salonlarıdır.

Kaset Tipi Klimaların en önemli özelliği, dikey ve yatay olarak dört yöne salınım yapmasıdır. Bu sayede kullanıldığı ortamın her bir köşesine ulaşarak maksimum verimlilik elde edilmesi sağlanır. Ayrıca duvara montaj olduğu için yer kaplamaması, estetik açıdan da avantajlıdır.

Çok gelişmiş özelliklere sahip Kaset Tipi Klimalar, ortamda insanların olmadığı zamanlarda kendini bekleme konumuna alarak ya da minimum çalışma seviyesine inerek, hem ortamın sürekli serin/sıcak kalmasını sağlar hem de tasarruflu bir sistemi hizmetimize sunar.

Nem alma modu ile ortam nemini sağlıklı seviyeye çekerken, zamanlama özelliği sayesinde belli saatte çalışması/durması işlevi de otomatik ayarlanabilir.

İç ünitesi maksimum düzeyde sessiz çalıştığı için ortama rahatsızlık vermez. Bu da daha konforlu bir yaşama alanı anlamına gelmektedir.

Filtreleme özelliği sayesinde de ortamın havasını serinletirken/ısıtırken aynı zamanda da hava içindeki sağlığa zararlı maddeler filtreler tarafından tutulur.

bottom of page