top of page
Klima Servisi

Duvar Tipi
Klima Servisi

 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana İstanbulda 16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

 • Aynı Gün Servis Garantisi

 • Yerinde Çözüm Hizmeti

 • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

İstanbul Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

İstanbul Duvar Tipi Klima Servisi

Duvar Tipi Klima tamiri, klimanın bakımı ve onarımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi, cihazın ömrünün uzaması ve performans artışı açısından önemlidir. Bu noktada ihtiyacınız tecrübeye sahip kaliteli firmalarla çalışmaktır. Duvar Tipi Klima Tamir Servisi, klima tamiri sunan firmalar arasındadır.

Firmamız müşterilerine nitelikli ekip arkadaşlarıyla kaliteli Duvar Tipi klima tamiri hizmeti sunmaya önem vermektedir. Klima Tamir Servisi, klima tamiri ve bakımında tüm parçaları büyük titizlikle kullanır böylece ürünün eski performansına dönmesine ve yeniden çalışmasını sağlar.

Duvar Tipi Klima tamiri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları ekiplerimiz tüm tecrübesiyle yanıtlayacaktır. 

Duvar Tipi Klima Tamir Servisi, daima bütçenizi düşünür ve Duvar Tipi klima tamiri konusunda ekonomik hizmet verir. Firmamızın ücretleri düşük olduğu gibi hizmet kalitesi de yüksektir. Klimalarınızdaki sorunlar en kısa sürede tespit edilir ve orijinal parçaları ile değişim yapılır. 

Klima markası ne olursa olsun her zaman tamamen orijinal parçaların kullanılmasına önem verilir. Duvar Tipi Klima tamiri sırasında cihazın genel ve önemli parçalarının zarar görmemesine dikkat edilir. 

Duvar Tipi Klima Tamir Servisi, sadece tek bir marka değil, tüm marka ve model klimaların tamiri gerçekleştirmektedir. Böylelikle klimanız hangi marka olursa olsun Klima Tamir Servisine ulaşabilirsiniz. 

Duvar Tipi Klima Tamir Servisi, sadece klima tamiri değil bakımı da yapmaktadır. 

Uzman kadrosu ile tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek olan firmamız split Klima Servisi, Split Klima bakımı, Split Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Split Klima Servis
Klimalarınızın problemsiz bir biçimde çalışmasını istemez misiniz?

İlk önce yapılması gerekli olan klimanın iç ünitesinde bulunan hava filtresinin 15 günde bir temizlenmesi temizleme işlemi sırasında yıkaya bilirsiniz fakat suyun fazla sıcak olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde filtreler karbon plastik olduğundan biçimi bozulabilir. Ilık su ile yıkayıp tekrar yerine takabilirsiniz yaz öncesi ve kış öncesi klimalarınızın bakımlarını teknik servislerden destek

Klima alırken, teknolojik özelliklerine, elektrik tasarrufuna dikkat ediyorsunuz. Aynı dikkati bakım ve servisi için de gösteriyor musunuz? Çünkü klimalar elektronik ve hassas araçlar olduğundan yetkili ve profesyonel ekipler tarafından kontrolleri yapılmalıdır. Uzun yıllar sorunsuz ve rahat bir şekilde klimanızı güvenle kullanmanız için profesyonel desteğimizi sunuyoruz. Duvar tipi klimalarınızda sizlere şu hizmetleri veriyoruz.

1. Keşif

Klimaların montajı veya sökülmeleri belirli bir plan, düzen içinde yapılmaktadır. Her iki işlem de büyük tecrübe ve profesyonellik istiyor. Çünkü keşfi yapılmadan, kara düzen yapılan montaj veya sökme işlemleri hem klimaya zarar verecek hem de çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu nedenle ister montaj isterse başka işlem olsun duvar tipi klima servisi ekibimiz keşifte bulunuyor. En uygun alanı ve düzeni belirleyip, maksimum verimlilik almanız için çalışıyoruz.

Yeni bir klima almak istiyorsunuz ama birçok marka ve model arasında kaldınız. Yanlış bir karar vermeden önce bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirtilen gün ve saatte ekibimiz adresinize gelmektedir. Sizinle birlikte maksimum verim alacağınız klimanın hangisi olacağını belirliyoruz. Kullanacağınız alana ve duruma göre klima seçimini yapıyoruz.

2. Klima Montajı

Duvar tipi klimalarınızın montajını sizin zamanınızı çalmadan hızlı ve güvenli şekilde montajını yapıyoruz. Bir telefonla veya web sitemizden servis talep formu doldurarak randevu alıyorsunuz. Ekibimizin müsaitlik ve sizin uygun zamanınıza randevu veriyoruz. Belirtilen saatte alanında uzman ve profesyonel ekibimiz adresinizde oluyor.

Duvar tipi klimanızı, yaşam alanınızın en uygun ve verimli yerine montajını yapıyoruz. Yeri için sizinle ortaklaşa karar veriyoruz. Klimanın iç ve dış ünitelerini büyük bir hassasiyetle uygun yere yerleştiriyoruz. Sizin kontrolünüzde ilk çalıştırmayı yapıyoruz. Kurulum sürecinde sizin fazla zamanınızı almıyoruz. Gerekli ve pratik bilgileri veriyoruz, varsa sorularınızı yanıtlıyoruz.

3. Klima Bakımı

Klimanın periyodik bakımları çok önemlidir. Klimanızın bakımını yaptırmak için bozulmasını beklemeyin. Düzenli olarak bakımını yapmazsanız, klimanız hem verimden düşecek hem de kirli hava solumanıza yol açacaktır. Bu nedenle her yıl periyodik olarak klimanızın bakımını yaptırmanız sizin yararınızadır. Genel olarak klimanızın bakımında şu temel işlemleri yapıyoruz;

 1. İç ve dış ünitelerin gerilim, akım, voltaj ölçümleri

 2. Alçak/yüksek basınç devresi basınç ölçümleri

 3. Filtrelerin bakımı ve temizliği

 4. Bakır boru hattı kontrolü

 5. Drenaj hatlarının genel kontrolü, temizliği

 6. Elektronik kartların kontrolü

 7. Oda termostat ayarlarının kontrolü

 8. Fan motorları gözden geçirilir

Klimanızın bakımını yetkili ve profesyonel duvar tipi klima servisi ekibimize yaptırdığınızda hem klimanızın ömrü uzamış hem de temiz hava solumuş olursunuz. Düzenli olarak bakımını yaptığınızda enerji tasarrufunun yanı sıra yüksek verimlilik kazanırsınız.

4. Klima Tamiri

Klimanız kullanım, donanımsal veya elektriksel sorunlara bağlı olarak arıza verebilir. Bu gibi durumlarda strese veya endişeye kapılmanız gerekmiyor. Firmamızla iletişime geçtiğinizde en kısa sürede adresinizde olarak, size yardımcı oluyoruz.

Klimanız arıza verdiğinde servisimizi aramadan önce klimanıza elektrik geldiğinden emin olun. Klimanıza elektrik geliyor fakat kompresör çalışmıyorsa klimanızı kapatın. Elektrik geliyor, kompresör çalışıyor fakat ısıtma/soğutma yapmıyorsa yine klimanızı kapatıp, servisimizle irtibata geçin.

Uzman ekibimiz, gerekli kontrolleri yaparak arızanın kaynağını buluyor. Gerekli çözüm hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Kalıcı ve güvenli şekilde klimanızın onarımını yapıyoruz. Parça değişimlerinde garantili ve birinci sınıf yedek parça kullanıyoruz. Klimanızı sorunsuz çalışır şekilde size teslim ediyoruz.

alabilirsiniz.

bottom of page