top of page
Klima Servisi

Şenlikköy Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Şenlikköy 16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

Şenlikköy Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

Güler Yüzlü Ekibimiz

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

Şenlikköy Klima Servisi

Şenlikköy Klima Servisi

Şenlikköy Klima Servisi olarak, Şenlikköy bölgesinde hizmet veren firmamız tüm marka ve model klimalarınıza servis hizmeti sunmaktadır.

2006 yılında kurulan firmamız, Şenlikköy bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine alanında uzmanlaşmış ekibi ile en kısa zamanda çözüm üretmektedir.

Her marka ve model Duvar Tipi - Yer Tavan Tipi - Kaset Tipi - Salon Tipi - Kanallı Tip klimaların klima tamiri, bakımı ve montaj servisinde garantili hizmet sunmaktayız.

Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Şenlikköy Klima Servisi

Klima montajı için en önemli kriterlerden biri montaj yerinin doğru tespit edilmesidir. Dış ünite ve iç ünite arasında ki mesafenin kısa olması, klimanın ısıtma ve soğutma işlemlerini daha verimli yerine getirmesini sağlar.Şenlikköy Klima Servisi Olarak klima montajı işleminden önce, müşterilerine en uygun montaj planını sunar. Klimanın verimli çalışması planının yanında en önemli hususlardan biri de görsel olarak güzel konumlandırılmasına dikkat eder.

Montaj esnasında klima borularını olabildiğince gizleyerek görsel olarak şık bir konumlandırma yaparız.

Klima montaj yerinin tespiti ve doğru konumlandırılması, alınacak verimin ve klimanızın daha uzun ömürlü çalışması için önemlidir. Aksi durumda hava sirkülasyonu engellenen cihazlar ısınarak arıza verir.

Şenlikköy Klima Servisi

Servisimizdeki ustalarımız arızalanan klimalarınızın tüm sorunlarını tamir edebilecek tecrübeye sahiptirler.

Arızalanan klimaların sorunları servisimiz tarafından tespit edilir, ustalarımız tarafından çözüm önerileri müşterilerimize sunulur. Parça değişimi olacaksa orjinal veya yan sanayi parça fiyatları verilir ve işlemlere başlanır.

Tamir esnasında kullandığımız parçalar ve işçilik firmamız tarafından 1 yıl garantili olup yaptığımız işin sonuna kadar arkasında olan firmayız.

Şenlikköy Klima Servisi olarak en önemli konuların başında müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Yaptığımız işi benimseyerek çözümler üretmekteyiz.

Klima tamir sorunlarınıza profesyonel çözüm bulmak için bizi arayın.

Şenlikköy Klima Servisi

Klimanızın sağlıklı çalışması için yılda 2 kez bakım yaptırılması gerekmektedir. Bu 2 bakım periyodu kış mevsimine girmeden önce (ısıtma), diğer bakımda yaz mevsimine girmeden önce (soğutma) yaptırılmalıdır.

Bakım yaptırılmayan klimalar, filtreler ve dış ünitelerin kirli partiküller sonucunda tıkanması sonucunda zorlanarak çalışmasına ve arıza vermesine sebep olmaktadır.

Gaz basıncı kontrolleri, elektrik akımı kontrolleri, fan pervane temizliği, gerekiyorsa hava filtresi değişimi, eksik ise gaz ilavesi ve basınçlı su ile dış ünite temizliği gibi işlemler yapılır.

Küçük maliyetlerle yaptırabileceğiniz klima bakımını aksatırsanız, kullanmaya devam ettiğiniz taktirde parçalara zarar vererek sizlere daha fazla masraf çıkarabilir.

Şenlikköy Klima Servisi, arızalanan tüm ürün modellerini kısa bir süre içerisinde onarmaktadır. Salon tipi, duvar tipi veya Vrf sistemleri gibi tüm klima çeşitleri firmamız tarafından işlem görmektedir

Şenlikköy Klima Servisi olarak Şenlikköyün tüm semtine 7/24 hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte 2008 yılından itibaren garantili hizmet veriyoruz.

Şenlikköy Klima Servisi olarak Klima Montajı, Klima Tamiri ve Klima Bakımı işlemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız.

İstanbul’un Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis Hizmeti

Klimalar günlük hayatta mevsimsel olarak ısıtmayı ve soğutmayı sağlar. Yaz dönemlerinde soğutmayan klimaların mutlaka en önce bakılması gereken arızası gazdır. Eğer klimanızda gaz eksikse soğutmaz. Bunun yanında bakımı periyodik bir şekilde yapılmayan klimalar soğutmaz. Belirli aralıklarla klimanıza yaptıracağınız bakımlar klimanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Kolay kolay arıza vermeyen bu cihazlar çalışmadığı takdirde mutlaka bir arıza veya hata kodu gösterir. Arıza ortaya çıktığında kesinlikle en eken zamanda yaptırılması gerekir. Aksi takdirde klimanızın arızalı kısmı diğer parçalara da zarar verir. Sıfır ve ikinci el klima satışlarımız mevcuttur. Ortama ve bulunduğu yere uyum sağlayan klima almak için bizimle iletişime geçerek servis desteği isteyebilirsiniz.

İstanbul genelinde servis ekiplerimiz her türlü klima malzemesi ile sizleri bekletmeden anında çözüm sağlar. Aynı gün içerisinde sağladığımız servis desteği ile arızaları sonuçlandırıyoruz. 7/24 çalışan ekiplerimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet verir. Klima servisi olarak önceliğimiz müşteriyi memnun etmek ve klimada yapılan her işlemi doğru bir şekilde tamamlamaktır.

Klima bakımları tüm parçalar birbirinden ayrılarak ve ilaçlanarak yapılmaktadır. Bakımı özellikle yıkanabilir tüm parçalar yıkanarak yapılır. Yılda en az bir defa klima bakımı yapılması şarttır. Evinizde kendi bakımınızı 2-3 ayda bir filtreleri temizleyerek yapabilirsiniz. Ancak başka parçaları sökmemeye ve yerinden oynatmamaya özen gösteriniz.

Klima akıllı kart değişimi hemen hemen her marka cihazlara uyum sağlar. Kart değişimi gerektiren durumlarda eğer klimanın kendi kartı üretilmiyor veya tamiri olmuyor ise yeni bir akıllı kart takmak doğru olacaktır. Klima parçaları uzun süreli kullanım için uygundur. Ancak bazı elektriksel sorunlardan dolayı klima parçalarınız arızalanır.

Ekiplerimiz her marka klimayı tamir ve onarım yapabilecek kapasitede profesyonel ustalardır. Gereken özeni ve düzeni mutlaka sağlarlar. Aynı gün içerisinde randevu oluşturup servis desteği alabilirsiniz. Klima montajı konusunda profesyonel çalışma sağlıyoruz. Klima arızası gün içerisinde klimanız yerinden sökülmeden ve atölyeye gönderilmeden olduğu yerde yapılır. Hiçbir şekilde yerinden sökmeden klima bakımı ve klima arızası yapıyoruz.

Önemli olan nokta evinize gelen klimacı ekiplerin bu konuda bir ustalık belgesi olup olmadığını sorun. Bu belgeyi sormak sizin en doğal hakkınız ve mağduriyet yaşamamak açısından sormanız gereken bir sorudur. Ekiplerimizin tamamı bu konuda bir ustalık belgesine sahip olan profesyonel çalışan ekiplerdir. Türkiye geneli hizmet vermiş ve klima konusunda yıllardır bu işi yapmış ustalarla çalışmaktayız.

Klima seçimini yaparken evinizi veya ofisinizi mutlaka keşif yaptırıp bir ustanın yardımı ile doğru klimayı alın. Salon tipi klimalar ofisinize küçük geldiği takdirde soğutmaz ve fayda sağlamaz. Kendini fazla zorlayarak motorun yanmasına neden olur. Tam kararında alınmış klimalar sizleri memnun edecek ve faydasını göreceksiniz. Doğru kullanım ve yeteri miktarda bakım ile elektrik tasarrufu da yapmış olacaksınız. Klima arızaları ve klima bakımı için bizimle iletişime geçerek aynı güne randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page