top of page
Klima Servisi

Salon Tipi Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana İstanbulda 16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

İstanbul Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

Salon Tipi Klima Servisi

Salon Tipi Klima Bakımı

Salon Tipi Klimaların bakımları sırasında yaşam alanı merkezinde bulunması nedeniyle daha ayrıntılı noktalar bulunmaktadır. Ailelerin uzun vakit geçirdiği ve bu süre zarfında klimaların çalıştığı durumlarda klimalar daha fazla bakıma ihtiyacı olabilmektedir.

Salonda yer alan klimaların temizlik bakımlarının düzenli olarak yapılması ile en çok vakit geçirilen ortam havası temizlenmiş olacaktır. Havanın temizlenmesi için yalnızca dış filtre değil, içyapının da bakımdan geçmesi gerekmektedir.

Evlerde yer alan Salon Tipi Klima Servisi için düzenli olmak gerekmektedir. Bakımlar sayesinde enerji tasarrufu sağlanmakta ve gün içerisinde sürekli olarak tasarruf edilmektedir. Bu durum klimanın ömrünün uzaması ve performansının artmasında da etkili olmaktadır.

Salon Tipi Klimalar için uzman kadro ile işlemler yapılmaktadır. İşlemler öncesinde ücretsiz keşif talebi oluşturarak, teknik servis ekibinin görüşü alınmaktadır. Hızlı servis seçeneği ile daha hızlı bir onarım ya da bakım aşaması gerçekleşmektedir.

Salon Tipi Klima Onarımı

Salon Tipi Klima onarımlarında ayrıntılı ve özenli bir dikkat gerekmektedir. Salonda yer alan ve hava kalitesini etkileyen bir durumdur. Özellikle yaz ayları içerisinde hava akışının stabil kalması ile durum daha önem kazanmaktadır.

Yaz aylarında serin bir ortamın yanı sıra temiz havası olan bir salon tercih etmek adına bakımların düzenli olması önemlidir. Bakımların yapılması ile klimanın döndürdüğü hava akışı temiz olmakta ve daha stabil çalışmaktadır.

Salonda yer alan klimaların daha çok çalışması ve daha önem arz etmesi nedeniyle bakımlarında gecikme oluşmamalıdır. Bakımlarında oluşacak olan gecikmeler sonucunda arızalanmalar, performans kayıpları, enerji israfı gibi durumlar yaşanmaktadır.

Maddi bir değerin yanı sıra konforlu bir alan sunan klimalar için hızlı bir bakım süreci yaşanmaktadır. İklimsel Klima, alanında gösterdiği başarılı bir çalışma sistemi ile klima servislerini yapmaktadır. Klimaların işleyişlerini fabrika çıkışlarında olduğu hale getirmektedir.

Salon Tipi Klima Montajı

Evlerin en kullanışlı yerlerinde durması nedeniyle salon tipi klima servisi, elzem bir öneme sahiptir. Servis hizmetleri içerisinde yer alan montaj aşaması içinde bu durum bu şekildedir. Salon içerisinde aile veya ev sahibi için kullanımlarda klima montajına dikkat edilmelidir.

Klimaların montajları sırasında salonun incelenmesi ve yer tespitinin yapılması gerekmektedir. Yer tespitinde en iyi performansın ve en uzun çalışma sürelerinin alınması amaçlanmaktadır.

Klima montajı sırasında kullanılmakta olan malzemelerin en üst kalitede ve modele uygun olarak seçilmesi gereklidir. Malzeme seçimleri, klima performansı adına önemli bir yer kaplamaktadır. İklimsel, piyasada yer alan modellere en uygun ve kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Klimaların montaj aşaması içerisinde ortam verimlilik testleri yapılmaktadır. Verimliliğin ortam üzerinde incelenmesi daha etkili bir çıkarım sunmaktadır. İç ve dış ünitenin montajlarının yapılması ile elektrik tesisatı döşemesi yapılmaktadır.

bottom of page