top of page
Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana İstanbulda 16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

İstanbul Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

2006 yılında kurulan firmamız,İstanbul bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine alanında uzmanlaşmış ekibi ile en kısa zamanda çözüm üretmektedir.Her marka ve model Duvar Tipi - Yer Tavan Tipi - Kaset Tipi - Salon Tipi - Kanallı Tip klimaların klima tamiri, bakımı ve montaj servisinde garantili hizmet sunmaktayız.Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Sektöre girdiğimiz günden beri edindiğimiz tecrübelerle, tecrübeli servis elemanlarımız ve zamanına uygun teknik ekipmanlarımız ile her marka klimaların servis işlemlerini en hızlı ve kaliteli şekilde yapmaktayız.

Klima Servisi birçok nedenden dolayı arızalanan klimalarınıza servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetlerini İstanbul’un birçok ilçesinde gerçekleştirmektedir. Servislerimiz tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile en kısa sürede en etkili şekilde yapılmaktadır. 

Klima Servisi kapsamında; klima bakımı ve klima tamiri hizmetleri verilmektedir. 

Klima Servisi, servis hizmetleri tecrübeli ustalarla birlikte yapılmakta olup bu servis hizmetlerinden sonra klimanın ömrünün uzaması ve performans artışı amaçlanmaktadır. 

Uzun süre bakımı yapılmamış klimalar bir süre sonra kötü kokmaya başlar. Klimalarınızın performansını arttırmak ve kötü kokulara maruz kalmamak için için Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Klima Servisi en ekonomik ve uygun fiyatlarda bakım ve onarım hizmetleri vermekte ve tecrübeli elemanlarla birlikte çalışmaktadır. 

Adresinize gelerek servis hizmeti veren Klima Servisi servis kapsamında bakım, onarım ve yedek parça değişimleri konusunda geniş bir ekiple çalışmaktadır. Size özel hizmetler sunacak kısa sürede adresinizde olup gereken işlemi yapacaktır.

bottom of page