top of page
Klima Servisi

İstanbul Klima Bakım
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana İstanbulda 16 adet gezici Klima Bakım aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

İstanbul Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

İstanbul Klima Bakım

Klimalar, yaşam alanlarımızda kulladığımız en işlevsel cihazlar arasındadır. Kış ve yaz aylarında sıklıkla kullanılan klimalar bu aylarda büyük avantaj sağlamaktadır. Klima sistemlerinin sahip olduğu birçok öğenin ise düzenli olarak bakım görmesi gerekmetedir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimaların bulundukları ortama yoğun hava akışı sağlamalarından dolayı içerideki ve dışarıdaki havayı sürekli değiştiren bir çalışma sistemi vardır. Bu sebeple de klimaların filtreleri hava içerisinde bulunan parçacıklar nedeniyle kirlenmektedir. Klima filtrelerinin düzenli olarak bakımlarının yaptırılması ise performanslarının korunmasını sağlar ve tıkanma arızalarını önler.

Klima Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Klima bakımı sıklığı klimanın çalışma sıklığı ve kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Klima üreticileri tarafından ev içerisinde kullanılan cihazların bakımının altı ayda bir yaptırılması gerektiği söylenmektedir. Klima bakımlarının bahar aylarında yapılması cihazların kış ve yaz aylarına hazırlanmasını sağlamaktadır.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima bakımında cihazın pek çok kısmı gözden geçirilir. Bu sebeple yetkili bir kişi tarafından yapılması işlemlerin kaliteli ve yeterli şekilde yapılması açısından önemlidir.
Yetkisiz kişiler tarafından yapılan bakım işlemleri, önemli detayların atlanması birçok klima sorununa yol açabilir. Bu da cihaz sahiplerinin ciddi maddi kayıplara karşılaşmasına neden olur. Bundan dolayı bakım ve kontrol işlemleri için yetkili servislerin çağrılmasında fayda var.

bottom of page