top of page

Üsküdar Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Üsküdar Klima Servisi

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

Üsküdar Klima Servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Klima Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Üsküdarda16 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

 • Aynı Gün Servis Garantisi

 • Yerinde Çözüm Hizmeti

 • Garantili Kurumsal Servis

Hizmetlerimiz

Çözüm Oratğınız

Üsküdar Klima Tamir Bakım İşlemlerimiz MYK Beleli Uzman Kadromuz İle Yapılmakta Olup Yapılan İşlemler En az 1 Yıl Garanti Kapsamı Altındadır.

-hizmet sanattır,istanbul klima servisi-

İstanbul'un Tüm Bölgelerine, Profosyonel Ekibimiz İle Yerinde Mudahale Sadece İstanbul Klima Servisinde!!! 7/24 Çalışan Ekibimiz İle Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek , Klima Arıza Ve Klima Bakım Kayıtlarına Anında Cözüm Bulmak Sadece İstanbul Klima Servisinde!!!

İstanbul Geneli Hizmet

Profosyonel Ekibimiz İle İstanbul'un Anadolu Ve Avrupa Yakası'nın Tüm İlçelerine Aynı Gün Bakım, Tamir, Montaj Hizmeti

.

.

.

.

.

.

.

Güler Yüzlü Ekibimiz

Güler Yüzlü, İletişimi Kuvvetli, Memnuniyet Kapasitesi Yüksek Ve Pratik Çözümler Üreten Ekiplerimiz İle Hizmet 

klima servisi

.

.

.

.

.

.

.

Profoyonellik Ve Deneyim

2008 Yılından İtibaren 15 Yılı Aşan Sektorel Deneyimli Ekiplerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet

Acil Servis, Yerinde Müdehale

Servis Talebi Oluştuktan Ve Servis Süreci Başladıktan İtibaren, Kısa Bir Süre İçerisinde Adresinize Cözüm Odaklı Gelen Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi olarak, Üsküdar bölgesinde hizmet veren firmamız tüm marka ve model klimalarınıza tamir ve bakım servis hizmeti sizlere sunmaktadır.

2006 yılında kurulan Üsküdar Klima Servisi olan firmamız, Üsküdar bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine alanında uzmanlaşmış uzman ekibimiz ile en kısa zamanda çözüm üretmektedir.

Her marka ve model Duvar Tipi - Yer Tavan Tipi - Kaset Tipi - Salon Tipi - Kanallı Tip klimaların klima tamiri, bakımı ve montaj servisinde Üsküdar Klima Servisi olarak garantili hizmet sunmaktayız.

Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi olarak yaptığımız her işleme en az 1 yıl garanti verip güvenilir,orijinal parça kalitesi,uzman MYK belgeli kadromuz ile 7/24 size hizmet sunmaktadır.

Klima Servisi seçimlerinde özellikle çağırdığınız firmanın alanında uzman olup olmadığı kontrol edilmeli hakkında araştırma yapılmalıdır.Kimi sahte belgeli klima servisleri cihazınıza yayardan cok zarar verebilir.Burada devreye Üsküdar Klima Servisi devreye girmektedir.İstanbul Servis Tekniğe bağlı Üsküdar Klima Servisi size güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi olarak her marka klima tamir hizmeti sunmaktayız.Tüm Marka ve Model Klimalarınızın Bakım Onarım işlemlerini Kesintisiz olarak Üsküdar Klima Servisine yaptırabilir hizmet alabilirsiniz.2004 yılında kurulan Üsküdar Klima Servisi firmamız Kaset-Duvar-Tavan-Yer Tipi-Salon Tipi-Kanallı Klima ve Nice Isıtma Soğutma sistemleri üzerinde yetkisi olup kesintisiz servis sunmaktadır.

Üsküdar Klima Servisi

Klima Tamiri dışında klima kart tamir hizmeti klima montaj hizmetlerinide sizlere 7/24 sunmaktayız.

Üsküdar Klima Servisi olarak Montajlarda en dıkkat ettiğimiz husus Klima montajının yapılacağı yerın analızıdır.Analiz sonucu doğru tespıt yapılıp görsel zevke hitap etmesı gerekmektedir.Klima Montajı nasıl yapılmalıdır sorusunu yaptığımız projelerde sizlere sunmaktayız Galeri Bölümünden takıp edebilir hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Klima Montajı Esnasında Üsküdar Klima Servisi Size Orjınal Bakır boru dışında ekonomik olarak alımınyum kıt secenegıde sunar.Klima Montajı sonrasında Cihazınıın montajı Görsel zevkınıze uygun olmalıdır ve Kadıköy Klima Servisi buna fazlasıyla dıkkat etmektedir.

İç unıte dıs unıte boru mesafesı en az 3 metre olmalıdır cıhaz ıcı sırkulasyonun sağlanması ve gaz akışkanlığı ıcın en ıdeal olcut en az 3 metre belirlenmiştir.Üsküdar Klima Servisi en az 3 -5 m arası boru kullanmasındaki en temel sebebi dıs unıte motorunun yağ basmaması için cıhazın ılerıdekı gunlerınde daha verımlı calısması ıcın kullanmaktadır.Peki 5 metre aşağısı kullanırsak ne olur klimanız kısa vadede verimli uzun vadede sorunlu  çalışım sağlar.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi Klima Bakım,Klima Montaj,Klima Tamir,Klima Gaz Dolum, Yedek Parça Ve benzeri her türlü ısıtma sğutma servisi size sunmaktadır

Her Yıl Düzenli olarak Klima Bakımlarınızı yaptırmanızı onermekteyız.Üsküdar Klima Servisi Klima Bakımlarınızda klimanızın filtresi,ıc ünite fan motorunu,ıc unıte ebablarını ılaclı bır sekılde temızleyıp size titiz bir hızmet sunmaktadır.

Klima Bakımlarınızı düzenli yaptırmazsanız eğer Klimanızda koku ıle karşılaşmanız ve performans dusuklugu gormenız gayet normaldir.Ozellikle klimanız nefes alamıyor gıbı hissediyorsanız bılmelısınızkı klimanız tıkalıdır.Ebabları temizneldıkden sonra problem ortadan kalkacaktır.Üsküdar Klima Servisi Klima Bakımlarında iç unıte sonrası dış ünite arka ebablarından başlayarak cıhazın butun aksamlarını tek tek kontrol etmekdedir Bunların esas sebebı sızın klimanıızn daha uzun ve verımlı calısması ıcındır.Devamında Sensörlerin ohm değerleri ölçümü yapılıp size bildirimi yapılmaktadır.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisimiz klima gaz dolumu işlemi, klima arıza tamiri, klima arıza klima klima arıza kodları düzeltilmesi ve birçok farklı klima teknik servisi hizmeti ile Üsküdar ilçesi ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Üsküdar Klima Servisi olarak iletişim numaramızdan arayarak ya da WhatsApp hattımızdan mesaj yoluyla servisimize ulaşabilirsiniz.

Servisimize müşterilerimizden gelen arıza kayıtları genel olarak şunlardır. Klima su damlatıyor,Klimanın göstergeleri yanmıyor,Klimayı açtığımızda şalteri attırıyor,Klima soğuk üflemiyor,Klima soğuk hava vermiyor,Klima çalışırken çok fazla gürültü yapıyor,Klima gürültülü çalışıyor,Klima sıcak hava vermiyor,Klima bakır boruları delinmiş. Bu ve benzeri birçok arıza durumunda servisimiz ile iletişime geçmek için Üsküdar Klima Servisi telefon numarasını aramanız ya da WhatsApp hattımıza mesaj yollamanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız gün içinde gelerek klimanızda neden olan arızanın çözümünü sağlayacaklardır.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi,herzaman bütçenizi düşünür ve klima tamiri konusunda ekonomik hizmet verir. Firmamızın ücretleri düşük olduğu gibi hizmet kalitesi de yüksektir. Klimalarınızdaki sorunlar en kısa sürede tespit edilir ve orijinal parçaları ile değişim yapılır. 

Klima markası ne olursa olsun her zaman tamamen orijinal parçaların kullanılmasına önem verilir. Klima tamiri sırasında cihazın genel ve önemli parçalarının zarar görmemesine dikkat edilir. 

Üsküdar Klima Servisi,sadece tek bir marka değil, tüm marka ve model klimaların tamiri gerçekleştirmektedir. Böylelikle klimanız hangi marka olursa olsun Üsküdar Klima Tamir Servisine ulaşabilirsiniz. 

Üsküdar Klima Servisi,sadece klima tamiri değil bakımı da yapmaktadır. 

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Klimanız da bir arıza mı oldu? yaz günlerine yaklaştığımız bu zamanlarda bu tür sorunlar ile karsılasabılıyoruz. Klimanızın arızalanması hem konforunuz açısından hem de klimanızın ömrü ve performansı açısından da büyük bir önem arz etmektedir. Üsküdar Klima Servisi ekiplerimiz en doğru teknikler ve profesyonel ekip arkadaşları ile sizlerin 7/24 hizmetindedir. Ne tür arıza olursun olsun size uygun fiyat garantisi ile hizmet vermeye hazırız. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klima için en iyi tamir aslında bakımdır

Üsküdar Klima Bakımı cihazın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımını sağlamak için yapılan bir dizi işlemdir. Filtre ve genel temizliği yapılan klima güvenilir ve sorunsuz bir şekilde size edecektir.

Modern klimalar yeni teknolojileri sayesinde ısıtma ve soğutma dışında ortam havasının temizlenmesini de sağlamaktadır. Düzenli bakımı yapılan klima yaşam ortamınızın ferah, temiz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Müşterilerimize tavsiyemiz altı ayda bir cihazlarının bakımlarını aksatmadan yaptırmaları şeklindedir. Bakım ile önce filtreler olmak üzere iç ve dış ünitelerinin temiz olur. Bu sayede klima içerisinde toz birikmediği gibi bakteri oluşumunun da önüne geçilmektedir. Aksi takdirde klimada biriken toz ve bakterilerin ortama yayılması çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Ayrıca bakım esnasında klimada gaz kaçağı olup olmadığına da bakılmaktadır. Eğer gaz kaçağı var ise arızanın nedeni tespit edilerek tamiri yapılmaktadır.

Üsküdar Klima gazı dolumu çeşitli sebeplerden dolayı biten gazın tamamlanması işlemidir. Klima gazı, ek yerlerinde veya borulardaki kaçak ya da klima montajındaki hatalardan dolayı zamanla bitebilmektedir. Bu durumda yapılaması gereken klima gazı basma işlemdir. Gaz ölçüm işlemi ya da gaz dolumu kesinlikle uzman teknikerler tarafından yapılmalıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de kullanılan gazdır. Klimaya gaz basarken mutlaka testlerden geçmiş doğaya zarar vermeyen gaz tercih edilmelidir. Sağlıksız gaz kullanmak veya gaz dolumu esnasında yapılan hata sağlınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi tamir, bakım ve sökme takma işlemlerinde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir. Kaliteden ve orjinal yedek parça kullanımından ödün vermeden en doğru fiyat politikası ile hizmetlerimiz sürmektedir. Yapılan işlemin özelliğine göre oluşan masraf ve servis ücretleri değişiklik gösterir. Güncel klima bakım fiyatları servis talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden öğrenilebilmektedir. Tamir masrafı ile ilgili ise önce klimadaki arızanın ve yedek parça ihtiyacının tespiti gereklidir.

Her marka klima kompresörü ve kart arızası ile diğer tüm arızlar Üsküdar Klima Servisi  teknisyenleri tarafından giderilebilmektedir.

Üsküdar Arçelik Klima Servisi

Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi

Üsküdar Baymak Klima Servisi

Üsküdar Alarko Klima Servisi

Üsküdar Toshiba Klima Servisi

Üsküdar Viessman Klima Servisi

Üsküdar Fujitsu Klima Servisi

Üsküdar Siemens Klima Servisi

Üsküdar Samsung Klima Servisi

Üsküdar Daikin Klima Servisi

Üsküdar Vestel Klima Servisi

Üsküdar Arçelik Klima Servisi

​Üsküdar Midea Klima Servisi

Üsküdar LG Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Yılların verdiği tecrübe ile Üsküdar Klima Servisleri arasında öncü firmalardan biri konumundayız. Üsküdar Klima Servisi tüm bakım, onarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Yerinde servis hizmeti sayesinde klimanız yerinden sökülmeden tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan yedek parçalar ve yaptığımız işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Gerek hizmet öncesinde gerekse sonrasında müşterilerimiz her konuda bilgilendirilmektedir. Servis sonrası hizmetler kapsamında müşterimiz ihtiyaç duyduğunda uzman personellerimiz tarafından teknik destek sağlanmaktadır.

Üsküdar klima gaz dolumu hizmeti sunan firmamız, yılların tecrübesi ve uzman ekibimiz ile klima sistemlerinizin en yüksek performansını sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir. Klima gazı dolumu işlemini, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyat politikamız ile sizlere hizmet vermek için hazırız. Personellerimiz, klima gazı dolumu işlemi öncesinde klimanın mevcut durumunu değerlendiriyor ve ihtiyacınız olan gaz miktarını bu sayede belirliyor. Daha sonra, kaliteli ve güvenilir gazları kullanarak klima gazı dolumu işlemini gerçekleştiriyor.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Klima Arızası Teknik Müdahale Aşamaları
 • Öncelikle elektrik aksamı kontrol edilir, klimaya kadar olan tesisatta problem var ise çözülür. Klimaya enerji geliyorsa, iç aksamda sistem kontrol edilir ve çözülür.

 • Kumanda kontrol edilir, arızalı ise tamirat yoluna gidilir, arızayı gidermek mümkün olmaz ise yeni bir kumanda ile değiştirilir.

 • Klimanın fan motoru çalışıyor lakin soğutma/ısıtma yapmıyorsa, öncelikle termostat kontrol edilir, arıza varsa giderilir. Gerekiyorsa değiştirilir.

 • Termik kontrol edilir, arıza giderilir.

 • Klima kalkış yapıyor lakin termik atıyorsa gaz kontrolü yapılır gerekiyorsa takviye edilir. Kaçak var mı kontrol edilir.

 • Klima sigorta attırıyor ise, iç bağlantılar kontrol edilir. Kablo arızası var ise yenilenir. Yerinden çıkmış kablo var ise yerine takılır.

 • Klima sesli çalışıyor ise; fan ve burç motorları arızalı olabilir. Tamiri mümkün ise yapılır değilse değiştirilir.

Belli başlı teknik müdahale aşamaları bunlardır. Daha birçok farklı arızanın tespiti ve tamiri uzman ekibimiz ile en kısa sürede, en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Değişen parçaların garanti süreleri de önemlidir. Servis olarak değişimini yaptığımız her parçanın arıza ve hizmet garantisini vermekteyiz.

Keşif ve Montaj Hizmeti – Doğru Montaj Performanslı Kullanım Demektir 

Keşif ve montaj hizmeti, doğru yapıldığında eşyaların performansını artırır ve sorunsuz kullanım sağlar. Üsküdar Klima Servisi ekiplerimiz, doğru yerleştirme ve montaj için keşif yaparak, beyaz eşyalarınızın, klimalarınızın en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Doğru montaj, uzun ömürlü ve performanslı kullanımın temelidir. Üsküdar Klima Servisi ekibimizle cihazlarınıza performans katın.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Kalitemizi Orijinal Hizmetlerle Gösteriyoruz!

Orijinal yedek parça ve aksesuarlar, cihazlarınızın uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanın anahtarıdır. Biz, Üsküdar Klima Servisi olarak, kullanılan tüm parça ve aksesuarlarda orijinalliği ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. 

Orijinal parçalar, cihazlarınızın performansını korur ve en iyi verimi almanızı sağlar. Müşteri memnuniyeti ve güvenli hizmet anlayışıyla Üsküdar Klima Servisi kalitemizi orijinal yedek parça ve aksesuarlarla gösteriyoruz. Siz de cihazlarınızın güvenliği ve performansı için orijinal yedek parça kullanımına dikkat edebilirsiniz.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Klima Arızası Teknik Müdahale Aşamaları
 • Öncelikle elektrik aksamı kontrol edilir, klimaya kadar olan tesisatta problem var ise çözülür. Klimaya enerji geliyorsa, iç aksamda sistem kontrol edilir ve çözülür.

 • Kumanda kontrol edilir, arızalı ise tamirat yoluna gidilir, arızayı gidermek mümkün olmaz ise yeni bir kumanda ile değiştirilir.

 • Klimanın fan motoru çalışıyor lakin soğutma/ısıtma yapmıyorsa, öncelikle termostat kontrol edilir, arıza varsa giderilir. Gerekiyorsa değiştirilir.

 • Termik kontrol edilir, arıza giderilir.

 • Klima kalkış yapıyor lakin termik atıyorsa gaz kontrolü yapılır gerekiyorsa takviye edilir. Kaçak var mı kontrol edilir.

 • Klima sigorta attırıyor ise, iç bağlantılar kontrol edilir. Kablo arızası var ise yenilenir. Yerinden çıkmış kablo var ise yerine takılır.

 • Klima sesli çalışıyor ise; fan ve burç motorları arızalı olabilir. Tamiri mümkün ise yapılır değilse değiştirilir.

Belli başlı teknik müdahale aşamaları bunlardır. Daha birçok farklı arızanın tespiti ve tamiri uzman ekibimiz ile en kısa sürede, en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Değişen parçaların garanti süreleri de önemlidir. Servis olarak değişimini yaptığımız her parçanın arıza ve hizmet garantisini vermekteyiz.

Keşif ve Montaj Hizmeti – Doğru Montaj Performanslı Kullanım Demektir 

Keşif ve montaj hizmeti, doğru yapıldığında eşyaların performansını artırır ve sorunsuz kullanım sağlar. Üsküdar Klima Servisi ekiplerimiz, doğru yerleştirme ve montaj için keşif yaparak, beyaz eşyalarınızın, klimalarınızın en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Doğru montaj, uzun ömürlü ve performanslı kullanımın temelidir. Üsküdar Klima Servisi ekibimizle cihazlarınıza performans katın.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Kalitemizi Orijinal Hizmetlerle Gösteriyoruz!

Orijinal yedek parça ve aksesuarlar, cihazlarınızın uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanın anahtarıdır. Biz,Üsküdar Klima Servisi olarak, kullanılan tüm parça ve aksesuarlarda orijinalliği ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. 

Orijinal parçalar, cihazlarınızın performansını korur ve en iyi verimi almanızı sağlar. Müşteri memnuniyeti ve güvenli hizmet anlayışıyla Üsküdar Klima Servisi kalitemizi orijinal yedek parça ve aksesuarlarla gösteriyoruz. Siz de cihazlarınızın güvenliği ve performansı için orijinal yedek parça kullanımına dikkat edebilirsiniz.

Biz Kimiz?

2006 yılından bu yana Üsküdarda 4 adet gezici Klima Servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

 • Aynı Gün Servis Garantisi

 • Yerinde Çözüm Hizmeti

 • Garantili Kurumsal Servis

bottom of page